LR Ayak Bakım Seti

LR Ayak Bakım Seti

Ayak Bakım Seti ile kuru ve çatlak ayaklara son! Algetics Ayak Seti Tanıtımı Yaz aylarına girdiğimiz şu dönemlerde sizlere daha önce tanıtmamış olduğum LR Alget
sipariş alınır
Fiyat için bizi arayın
Satıcıya Ulaş
Ödeme ve Teslimat Şartları Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Meral YÜCEENGİN ( Bağımsız İş ortağı )
  • Telefon numarası: +90 (542) 553-77-34
  • +90 (533) 548-43-50
  • Adres: İsmetpaşa mahallesi, Çanakkale, 17100, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Ayak Bakım Seti ile kuru ve çatlak ayaklara son!
Algetics Ayak Seti Tanıtımı
Yaz aylarına girdiğimiz şu dönemlerde sizlere daha önce tanıtmamış olduğum LR Algetics Ayak Bakım Seti ile ilgili bilgiler vermek istiyorum. Algetics Yosunlu Ayak Ürünleri seti 3 üründen oluşuyor ve bu 3 ürünü sizlere detaylı bir şekilde anlatmak istiyorum. Özellikle ayak bakımı konusunda Algetics ürünleri yaz aylarında oluşan Ayak kokusu ve Nasırlaşma, Sertleşme gibi durumlarda çok iddialı olduğunu bilmenizi isterim. Şimdi isterseniz Algetics ayak bakım setinde neler var bir göz atalım:
Algetics Ayak Bakım Seti Ürünleri:
Algetics Ayak Kremi: İçeriğinde alg etken maddenin bulunuyor. Bu etken madde sayesinde ve bileşenleri sayesinde Çatlamış ve kuru ayaklara çok iyi gelmektedir. Algetics Ayak Kremi bu gibi durumlarda kullanılabilir. Kuru ayaklar özellikle ürünü hızlı emer ve anlık kullanımda bile yumuşaklık hissiyatını size geri kazandırır. Kalınlaşmış deri katmanlarını azaltarak ayaklarınıza gereken bakımı uygular ve ayaklarınız sağlıklı bir görünüme kavuşur.
Ayak kremini kullanımı: Sabahları uygulanması önerilir, fakat ihtiyaç halinde sürülmesinde de sakınca yoktur.
Algetics Ayak ve Bacak Jeli: Bu ürünümüzü hem ayaklarınızda hem de bacaklarınızda kullanabilirsiniz. Adından da anladığınız üzere Jel olarak üretilmiş üründür. Ayak ağrıları, bacak ağrıları ve gerilmiş, yorgun ayak ve bacaklarınızda uygulamanız durumunda rahatlık verecektir. Ayrıca Algetics Ayak ve Bacak Jeli ayaklara uygulandığında ayak kokusunu engeller ve tazelenme hissini size fark ettirir. İçeriğinde bulunan doğal etkin maddeler sayesinde yoğun nem ile ayaklarınızı ve bacaklarınızı besler. Ayrıca not olarak belirtmek isterim ki, hassas bacaklar için Algetics Ayak Kremi ve Ayak Peeling ürünlerini de kullanmanız uygun olacaktır.
Ayak ve Bacak jeli kullanımı: İhtiyaç duyulması durumunda ayak ve bacaklarınızda uygulayabilirsiniz. Hafif masaj yaparak uygulanması önerilir.
Algetics Ayak Peelingi: Ayaklara ilk kullanımda bakım yapıp sakinleştirici etkisi ile dikkatleri çeken ürünümüz Algetics Peeling ölü derilerinizi dökerek alttan gelen yeni canlı derinin yüzeye çıkmasını sağlar. Laminaria ve İrlanda yosunu ile ayaklarınıza gereken nemi sağlar.
Ayak Peeling kullanımı: Ayaklarınıza oval hamleler ile yedirin ve hafifçe masaj uygulayın. Daha sonra durulama işlemi yapın.
Alıntı..

Ticiz.com'un rehber kategorisi: Çanakkale'deki Ayak cildi bakım ürünleri
Oluşturma tarihi: 21.04.2017 15:50
Düzenleme tarihi: 03.04.2018 17:56