Güzelliğin yol haritası teknolojinin ellerinde…

Güzelliğin yol haritası teknolojinin ellerinde…
Güzelliğin yol haritası teknolojinin ellerinde. LR ne ka­dar za­man­dır Tür­ki­ye'de?

01.05.2016 00:00

Sadece doğrudan satış
Ürünler neden mağazalarda satılmıyor, nasıl ulaşılabiliyor?
Doğrudan satış sistemi ile hizmet veriyoruz. Doğrudan satış, basitçe, kişisel deneyim ve tavsiye üzerinden son kullanıcıya ulaşan bir pazarlama biçimi. LR ürünlerine ulaşmak isteyen tüketicilerimiz web sayfamızdan bize mesaj bırakıyor ve sonrasında yaşadıkları bölgedeki iş ortaklarımız kendilerine ulaşarak ürünlerimizle buluşmalarını sağlıyoruz.
Satış yapan kadınlar bütçelerine nasıl bir destek sağlıyor?
Türkiye'de doğrudan satış genellikle kadınlar tarafından değerlendirilen bir işkolu. Markanın eşsiz ücretlendirme sistemi, yaş ve cinsiyet, eğitim düzeyi, kişisel deneyim ve maddi geçmişe bakmaksızın herkese kazanç fırsatı sunuyor. Türkiye'de şu an 60 bin aktif iş ortağımız bulunuyor ve bu sayı her geçen gün artıyor. Bu üyelerin neredeyse yüzde 90'nını da kadınlar oluşturuyor.
Kişinin sağlık durumuna göre uzman görüşü istenirse ne yapıyorsunuz?
Tüm ürünler Almanya'nın önde gelen enstitülerinden Dermatest onaylı. Ayrıca içeceklerimiz de Instıtute Fresenius kalite mührüne sahip. Ancak bu ürünlerdeki her türlü dozaj ve içerik sağlıklı bireyleri kullanımı baz alınarak yapılıyor. Bu nedenle sağlık yönünden uzman görüşüne ihtiyaç duyan kişilerin ürünlerimizi kullanmadan önce bir profesyonele danışmaları doğru olacaktır.