Hakkımızda

LR, 1985 yılında Westfalya bölgesinin Ahlen şehrinde kuruldu. LR, altı yıl sonra Avusturya ve Hollanda pazarına girerek uluslararası başarının temellerini attı. Bundan sonra faaliyetler sürekli devam ettirilerek yeni pazarlara girildi.
Bugün dünya çapında 32 ülkedeki şirketimiz, 1.000 kişilik personelimiz ve serbest çalışan yakl. 300.000 satış ortağı ile Avrupa’nın lider DOĞRUDAN SATIŞ şirketleri arasında yer almaktadır.
Başarı konsepti
LR, Avrupa’da en başarılı doğrudan satış şirketlerinden biridir. LR, 1985 yılında kurulduğundan beri muazzam ciro artışları kaydetmiştir. LR’ın başarısının temelinde eşsiz başarı faktörleri, yaşanan değerler ve net belirlenmiş bir vizyon yatar.
LR’ın kalite beklentisi örnek niteliğindedir. LR, sadece deneyimli hammadde tedarikçileri ile çalışmakta ve tüm ürün portföyünü dahili ve harici kalite kontrollerine tabi tutmaktadır. Bu konudaki titizlik ve itina, örneğin Aloe Vera Drinking Gele ürünlerinin saygın FRESENIUS ENSTİTÜSÜ’nün rağbet gören kalite işaretine sahip olmasını sağlamaktadır.
Başarının bir direği olan kalitenin yanında, tüm dünyadaki iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi heyecanlandıran ürün yenilikleri de önemlidir.
Ek iş olarak doğrudan satış
Aslında doğrudan satışın altında yatan fikir çok basit: Ürünler veya hizmetler serbest çalışan iş ortakları tarafından ek iş veya tam zamanlı iş olarak pazarlanıyor. Böylece yüksek maliyet getiren reklam çalışmaları, alınan hizmetlere ve ara satıcılara verilen kar marjlarından tasarruf edilir. Bu para örneğin LR’da üstün kaliteli ve yenilikçi ürünlerin geliştirilmesi, iş ortaklarına ücret ödenmesi ve iş ortaklarının eğitilmesi için yatırım olarak kullanılır.
Dünya çapında yaklaşık 70 milyon kişi doğrudan satış sektöründe faaliyet göstermektedir. Çalışanların çoğu ilk başlarda ek iş olarak başlayan girişim daha sonra tam zamanlı işe dönüşmüş. Sektörde faaliyet gösterenler doğrudan satış alanında yılda toplam 120 milyar US$ ciro elde etmiştir.

LR müşterileri açısından doğrudan satışın avantajları

Yüksek kaliteli ürünleri adil bir fiyata temin etme imkanı
Mağaza açılış-kapanış saatlerine bağımlı olmaksızın alışveriş
Evden konforlu alışveriş

LR İş ortağı açısından doğrudan satışın avantajları

Ek iş olarak kolayca başlanabilir bir girişim
Sürekli ek ya da ana gelir kaynağı
Esnek çalışma saatleri
Bir ticaret girişimini kurmak için cüzi düzeyde olan başlangıç sermayesi
Geniş kapsamlı eğitim ve ücretlendirme konsepti

Network-Marketing ise klasik doğrudan satışın en dinamik şeklidir. Satış ortağı, yaptığı satışın yanında ek olarak yeni satış ortakları kazanma ve bunları destekleme imkanına sahiptir. Bu yeni satış ortaklarını desteklemek, eğitmek, motive etmek ve yönetmek için satış ortağı örneğin prim ödemeleri gibi ek hizmetler alır.
Dolayısıyla, Network-Marketing’li doğrudan satıştaki ücretlendirme sistemi iki bileşenden oluşuır: Bir tarafta kar marjı ve diğer tarafta prim ödemeleri ile elde edilen gelir.
Ek işler giderek önem kazanıyor
Kendilerine ek iş arayan (aramak zorunda olan) kişilerin sayısı her geçen yıl sürekli olarak artıyor. Burada doğrudan satışa yönelenler arasında sadece okul ve üniversite öğrencileri bulunmuyor.
Doğrudan satışın sunduğu büyük perspektifin bir çok sebebi vardır. Doğrudan satış, gerek satın alan gerekse satış yapan kişi olsun hem genel ekonomi hem de bireysel bakış açısından bakıldığında, makro ve mikro ekonomik olarak sektörün büyümesine ilişkin önemli sebepler sunmaktadır.
Doğrudan satış, "tavsiye üzerine yapılan alışveriş" olarak, ürünlerin satın alınması için kişisel deneyimlere yüksek önem verilmesinden yararlanır. Tavsiye edilen ürünler daha inandırıcı ve daha güvenilir kabul edilir ve öncelikli olarak satın alınır. Doğrudan satış ile yapılan alışveriş aynı zamanda mümkün olan en büyük konforu sunar. Ürün konusunda kapsamlı bilgilendirme hizmeti alarak evden konforlu alışveriş yapmak doğrudan satışı başarılı kılan faktördür.
Doğrudan satışta aktif olan iş ortakları, alışveriş davranışları alanında yapılan bilimsel araştırmalarda elde edilen bu deneyim ve sonuçlardan yararlanır. Evden çalışmayı, çalışma zamanın istendiği şekilde belirlenmesini ve minimum sermaye ile serbest çalışma fırsatını yakalama imkanı sunan bir ek iş elbette son derece caziptir. İş ortaklarının çoğu önce ek iş olarak başladıkları girişimi geliştirmekte ve işlerini büyütüp ana iş haline getirerek pazarın önemini arttırmaktadır.
Ek işi ikinci bir olarak yapma ve bununla birlikte aile ve mesleği bir arada yürütme eğilimi doğrudan satış için diğer tercih sebepleridir. ( Bu bilgiler LR Health & Beauty Systems in web sitesinden alınmıştır ve Health & Beauty System şirketini hiç bir şekilde bağlamaz. ) SİZDE LR NİN BU ÜRÜN ve İMKANLARINDAN FAYDALANMAK İSTİYORSANIZ BİZİ ARAYIN………. LR Health & Beauty Systems ürünlerin Alman Kalite Standartları
LR tamamen yaşam kalitesini yükseltmeye odaklanmıştır. “ More Quality for your life” sloganı ile her bir hayatı daha kaliteli hale getirmeyi hedeflemiştir.

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Meral YÜCEENGİN ( Bağımsız İş ortağı )
Web Sitesi: http://lr-bagimsiz-is-ortagi-meral-yuceengin.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: LR Aleo Vera Sağlık & kozmatik Ürünleri ( LR Üyelik ve İş ortaklığı )
Şirket Türü: Üretici
Satış şirketi
Distribütör
Temsilcilik
Sunulan Ürünler ve Hizmetler: LR’ın ürün yelpazesi doğrudan satış için optimum düzeyde elverişlidir. Gıda takviye ürünleri, bakım ürünleri, parfüm ve takılar; tüm bunlar için şu geçerlidir: Yüksek oranda büyüyen pazarlar için yüksek kaliteli kullanım ve tüketim malları
İlgi Alanı: LR’ın ürün yelpazesi doğrudan satış için optimum düzeyde elverişlidir. Gıda takviye ürünleri, bakım ürünleri, parfüm ve takılar; tüm bunlar için şu geçerlidir: Yüksek oranda büyüyen pazarlar için yüksek kaliteli kullanım ve tüketim malları
Adres: İsmetpaşa mahallesi, Çanakkale, Çanakkale, 17100, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (542) 553-77-34, +90 (533) 548-43-50
Ek Bilgiler: www.aloeveraisfirsati17.com
Web sitesi: www.aloeveraisfirsati17.com
Ticari Markalar: LR Health & Beauty System
Personel Sayısı: 1000 kişiden fazla

Şirket Türü ve Sermayesi

Kuruluş Yılı: 1985
Tüzük Sermayesi: 20 milyon — 100 milyon TL
Şirket Türü: Yabancı yatırımlı şirket

Ticari Faaliyet

Satış Hacmi (Yıllık) : 5 milyon — 20 milyon TL

Üretim Detayları

Bölge: ALMANYA Westfalya bölgesinin Ahlen şehri
Kalite Kontrol: Dış kontrol
Üretim Hattı Sayısı: 10'dan fazla
Sertifikalar: ISO 9000/9001/9004/19011: 2000
ISO 14000/14001
Diğer